Mária Lazárová

foto 017-color-smalllOd narodenia žije v Bratislave, ktorú miluje, má dve deti, ktoré obdivuje, a snaží sa bojovať proti ľudskej hlúposti, ktorú nenávidí. Vyštudovala Prírodné vedy, pretože jej láskou bola chémia a ona sa vždy chcela stať učiteľkou.

Nakoniec je všetko inak a Mária zakotvila pri písaní, ktorému sa venuje prakticky celý život. Na svojom konte má 5 kníh a dve krásne ocenenia. Kniha Ema a ružová veľryba bola ocenená ako Najkrajšia kniha roka 2014 a kniha Adam a čarovná šmykľavka sa umiestnila medzi Najkrajšími knihami jesene 2015.

Desať rokov bola externou redaktorkou časopisu Moderná žena, písala pre časopis Markíza a neskôr začala publikovať svoje postrehy, články, poviedky a básne na www.blog.sme.sk.

 

Ak chcete vedieť viac, kliknite trebárs sem:)

Blog na sme.sk

Najkrajšia rozprávka

Knihy autora

facebooktwittergoogle_plusmailby feather

Jedna myšlienka na “Mária Lazárová”

  1. Narazil jsem na Váš článek, ve kterém jste se věnovala problematice tzv.mikronárodů. Chtěl bych se zeptat, zda o věc máte stále ještě zájem. Sám jsem, v této oblasti, aktivní a pakliže by Vám to nebylo na obtíž, tak bych Vás rád kontaktoval. Lze, samozřejmě, i opačně buď na e-mail ze záhlaví zprávy nebo na spolek@venedsko.cz. Předem děkuji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *